1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ku mund te bej upload video private

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Florenc S., 17 Dhjetor 2021.

 1. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje,
  Dua te di si mund te bej upload video per t'i vendosur ne website.
  Jo ne faqet e njohura, youtube, vimeo etj, pasi videot jane adult.
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,515
  Pëlqimet:
  2,121
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ndoshta ne host?!
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  281
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  1.Ne host
  2.Third Party Hosting qe lejon adult content
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 4. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  33
  Aktualisht kam host ne namecheap, Shared Hosting. Nuk e di nese me ben pune ky plan?

  Mendova mos ka ndonje faqe qe ta lejon kete gje.
  Anyway flm per ironine :)
   
  Last edited by a moderator: 22 Dhjetor 2021

Shpërndaje faqen

Loading...