1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ku mund ta gjej nje link per instalimin e caunter strike 1.6

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Jeton rahimi, 31 Tetor 2018.

 1. Jeton rahimi

  Jeton rahimi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush e di te me dergoj ne comment falimderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...