1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku mund të gjej lojra DEMO?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 22 Maj 2020 në ora 19:14.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  353
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Doja te dija se ku mund te gjej lojra DEMO nepermjet STEAM apo ndonje dyqani tjeter free? (LEGIT)

  PS* e kam fjalen vetem per lojrat e fundit
   
  Last edited: 22 Maj 2020 në ora 19:19

Shpërndaje faqen

Loading...