1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ku muj me. gjet qet program

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Zeshkani200, 29 Qershor 2020.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  269
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG] per kerre qet program
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Image broken
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  269
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  progam per kerre qe i gjen defektet
   

Shpërndaje faqen

Loading...