1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ku muj e gjej komentin qe e dha ne instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 7 Shtator 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  448
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka mundesi qe ti qa jep komente neper faqe te ndryshme me i pa ne instagram edhe nese po qysh edhe ku duhet me hi
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,535
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me sa e di ska activity logs instagram hiq, veq llajkat munesh mi pa e supozoj qe komentet jo.
   
  Bubi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...