1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ku me sugjeroni te investoj

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga alajdin, 2 Korrik 2018.

 1. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje ,

  A mund te me ndihmoni se ne cilat valuta te investoj , cilat kan gjasa qe tju rritet vlera ?
  Me falni nese kom bo postim qe egziston sepse sjom kan aktiv moti nforum tu marr me disa pun tjera , respekt !
   
 2. X-n3t

  X-n3t Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  te gjitha valutat jane shume te varura me njera tjetren , pra kur bie njera bien te gjitha edhe e kunderta .

  une do kisha investu ne Ripple and Ethereum
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,416
  Pëlqimet:
  1,049
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ethereum, monero, bitcoin cash, litecoin, iota, ethereum classic, 0x, siacoin, stratis, kin.

  Keto te kisha rekomanduar. Bli bitcoin dhe pastaj keto bliji me bitcoin.
  Bej researchin tend para se te investosh, mos u bazo ne fjalet e te tjerve.

  Je ne djeni qe ripple eshte e centraliziar ?
   
 4. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  @DarKr0x a mund ti shes ne at web ku i blej kur tme konvenon mu , me fal mirpo sjam ndijeni si shkon kjo pun , as sdi ku osht e sigurt ti blej , ncilen site
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,416
  Pëlqimet:
  1,049
  Pikë nga trofetë:
  358
  Bitcoin blije live ne kosove. Ke shume njerez qe shesin.
   
 6. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...