1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku ka me ble ksi tiropa per telefon me drite rrethore

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 31 Maj 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ku po i blejn ne KS do triopa per tel qe po mundesh me i vendos edhe disa tela ne to me drite ne form te rrubulaket besoj qe i keni pa sidomos naper tik tok . flm
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Code:
  https://gjirafa50.com/aparate-fotografike-kamera/tripod/tripod-me-drit%C3%AB-rl-18,-48cm/
  
  ose amazon
  
  https://www.amazon.com/10-Extendable-UBeesize-Ringlight-Compatible/dp/B07QFV72LK/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=iphone+tripod+with+light&qid=1590961711&sr=8-3
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  une kom fol me ni shok osht gjermani nashta bjen aj se shpejti ne ks
   
  getrich pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...