1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ku ja vlen me punu si freelancer ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 11 Korrik 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  Cilen kompani ja vlen me punu si freelancer , pra ne cilen pranohesh ma leht , edhe jan fitimet mat mire
  ndoshta ka antar qe punojn si freelancera faleminderit
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  fiverr po besoj qe o ma e mira per fillestar.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  po te fiverr mdoket ti duhesh me prezantu punen qe i bon ata met thirr,
  a te kto tjerat i qesin punt veq ti konkurron
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per fiverr ja vlen pak me pas fat Ofertat qe i jep, mu me ka ra me punu aty ende jam aktive ku withdreaw e kam ba ne paypal pastaj nga paypal ne teb
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  qoma linkun pm ta shof profil shoku
   
 6. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  88
  ne fiver duhesh me prezantu pun qe ke bo dhe si fillestar ato smunesh me i prezantu per arsye se nuk ki . un te sygjeroj upwork
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  upwork , mtha ni shok kam apliku sum kan pranu se shume kerkesa
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  53
  tonkeri dhe getrich pëlqejnë postimin.
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe une te sygjeroh upwork ose people per hour
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  upwork spo pranojn bro , po thojn qe kan shume freelancera , po kjo tjetra si eshte ?
   
 11. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vlla ne baze te pervojes, nese ke kapacitete si dhe vullnet per pune, kuptohet nese njeh mire nje pune ateher secilin freelancera qe te regjistrohesh do kesh sukses, por kuptohet merr pak kohe , thjesht duhet te kesh durim deri sa te fillojn te vijne te ardhurat ...
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  po ama per shembull aplikon te upwork, kthejn email qe kan shume freelancera,
  hap llogari te fiver aty duhet me postu punen po ka shume konkurrenc ,
  hyn e ajo freelancer aty ty lyp 300 dokumenta vetem per regjistrim .
   
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe ajo ashtu si up work eshte
  Nqs nuk te pranon as ajo futu ne freelancer.com
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kom fol me supportin e upwork, than qe kan shume freelancera , e sidmos per grafika motion pc e ksi sherbime,
  duhet te frelancer mu regjistru aty vetem duhet me verifku edhe veq jep propozime
   
 15. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  qa punohet ktu a dini kush mema spjegu qysh jan fitimet jau kisha dit per faliminers
   
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  gjithqka bro , psh mun me punu me gjuhe programuse , mun me dizajne video , mun me riparime pc , mun qka do qe din krejta lamit qka bohen me pc
   
  bofy pëlqen postimin.
 17. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  qysh jan pagesat atu sa paguhet edhe per mes ciles bank
   
 18. Fit123

  Fit123 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Per Upwork mu pranu, fshij krejt t dhanat qe i ke plotsu, perveq profilit, fotos e titullit edhe provoje, masi t pranohesh i plotson perseri
   
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  e kom provu ska bo ,
   

Shpërndaje faqen

Loading...