1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Kto ishin videot e mia në Youtube!

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga miraxh, 3 Nëntor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje! :)

  Doja te ndaja me ju videot e mia ne Youtube per te pare se
  sa te vlefshme jane!

  Linku:
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  365
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kenga njeher, ska lidhje me permbajtjen..
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk
  Nuk di Anglisht, prandaj nuk e di se cfare perkthimi ka, por shkon shume si recitim kenge
   
 4. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Ma mire tkishe futur nji kang tleht
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,933
  Pëlqimet:
  1,044
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse i bënë për qef mirë je. Po i pate për fitime ndrysho tematikë.
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta me videon e rralles..
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Perqejf, perderisa kam faqe shkrimesh :)
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  913
  Pëlqimet:
  375
  Pikë nga trofetë:
  118
  Bravo shum bukur me pelqen si ide
   
  miraxh pëlqen postimin.
 9. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum mir me pelqen si ide por behu me shum aktiv dhe mos u dorzo nese duash te kesh rezultatet qe deshiron
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  FLM :)
   
 11. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sigurisht, do mundohem :p
   
 12. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ok. Diçka e mirë.

  Ca sygjerime.
  Është pak me xhirim të shpejtë. Bëje njëherë me dyfishin e kohës.
  Gërmat pak më të mëdha.
  Nëse do shtosh muzikë të jetë thjesht melodi pa fjalë.
  Emri i kanalit të ketë lidhje me temën.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 13. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mbase xhirimi i shpejte i pershtatej muzikes prandaj.
  Mbase duhen pak te medha Germat.
  Ke te drejte, por eshte e veshtire per mua se nuk gjej ndonje muzik pa fjale qe te jete e pershtatshme me shkrimet.
  Emri i kanalit eshte emri im dhe smund ta ndryshoj.
  Faleminderit per sugjerimin :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...