1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kthim i shkrimeve

Tema tek 'Android' e hapur nga Jusuf1, 25 Nëntor 2018.

 1. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje..

  Kush e din se a muj me i kthy do shkrime qe i kom shkru te NOTES (MEMO)..
  P.s: Tel mu ka prish po tash a muj me i kthy nket tel qe e kom tash.. ?
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  pershendetje,PO ka mundesi por fillimisht trego deri n cmase eshte prishur tel edhe qfare tel eshte os dhe versioni itij gjthsh tregona a ke pasur te lidhur gmail account ne te?
   
 3. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3

  Pershendetje. Tel i eshte prishur DISPLAY.. eshte Samsung Galaxy A5(16).hmm nuk jam i sigurt se a e kam pasur te lidhur me Account ..
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ky program eshte per android per rikthimin e fajllave e ka edhe nje feature per ata smartfon qe jane locked nuk e di a eshte free nqf nuk eshte mos ma kerko crackun sepse nuk e kam edhe nuk lejohet ne forum.Kerkoje edhe vet pak ne google.
   
 5. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ahm ok.. fLm shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...