1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kriptolea TG

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga kriptolea, 1 Prill 2021.

 1. kriptolea

  kriptolea Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  nuk e di a eshte sectori i duhur
  po deshta te prezantoj nje projekt timin
  ka lidhje me analiza dhe debate ne fushen e kriptovalutave

  grupi jon ne TG muneni me gjet ne t.me/Kriptolea
  jeni te mir se ardhum
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,273
  Pëlqimet:
  1,189
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dhe cili eshte projekti?! se nuk e kuptova!
   
 3. kriptolea

  kriptolea Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me projekt nenkuptoj ni organizim ose krijimi i nje grupi me shqiptar ku i ndihmojm njoni tjetrit
  edhe a eshte e mundshme me i vedisu rinin e mu marr me sene legjite
   
  Last edited: 1 Prill 2021
  Corleone21 pëlqen postimin.
 4. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Shpresoj te te ece mire ky projekt
   

Shpërndaje faqen

Loading...