1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijoj AdSense account full active per 1 jave

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Gevio, 6 Prill 2018.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje,

  Per te gjithe ata qe jane te interesuar, mund t'ju hap 1 account AdSense, 100% te garantuar dhe funksional, full active per 1 jave.

  AdSense do te jete krejtesisht ne emrin tuaj, me adresen dhe gjithcka tjeter tuajen.

  Gjithashtu llogaria eshte totalisht funksionale, qe do te thote se mund te filloni dhe te fitoni para menjehere. Nuk do te merrni ban, vetem nese thyeni rregullat e AdSense gje per te cilen une nuk mbaj asnje pergjegjesi.

  I gjith procesi kushton 100‎€ dhe keto te fundit do i dergoni pasi te verifikoni qe AdSense eshte gati dhe gjithcka tjeter.

  Per me shume informacion kontaktoni ne PM dhe diskutojme.
   
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Nga Shqiperia?
   
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po.
   
 4. Ergongashi

  Ergongashi Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  o shoqe kqyr nimoju me ban pare njerzve se me ju marr doni mi fik krejt
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Avash o Skenderbe. Kush na qenë ti që e bën full për një jave? Vetem pini do dy javë dhe miratimi zgjat nga 3-7 ditë. Apo mos ke filluar punë ne ekipin e asdense?
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 6. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Une te bej aplikimin dhe aprovimim e plote. Pini eshte pune tjeter. Nese je i interesuar mire, nese nuk je cmimi qe une ofroj per sherbimin e gjithcka tjeter eshte pune per mua, puna jote eshte te interesohesh vetem ne rastin kur deshiron ta blesh sherbimin, ne te kundert nderro faqen dhe shiko ndonje pune tjeter qe ke. E kam cekur edhe me siper qe kush do informacion etj, te lajmerohet ne PM, nese ke deshire per komente dhe debate beji diku tjeter se skam nerva te lodh gishtat duke te shkruar ty.
   
 7. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tkisha sygjeru mos me u shty me antar just skip per me fitu duhet me msu Gjat msimit vijn dhe ndihmat keshtu qe mos kerkoni me mesoni si te fitoj para se ato nuk vin prej kerkujt duhet vet me fillu me msu per me ba diqka sado pak tvogel nte ardhmen e afert :)
   
  phoenix pëlqen postimin.
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  866
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  nje pytje, pse kaq shtrejt? Psh adsense usa shume thjesht e hap apo Uk. Gjen nje qe ta verifikon pinin me $ 7 apo $ 10 ne fiverr dhe aq. Se kuptoj cna kaq shume don ti godasesh anetaret. Nesje eshte puna jote dhe cmimi jot spo te gjykoj
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Varet, un ne adsense uk pini ka shkuar per 3-5 dit tek nje i aferm i imi, dhe nje website qe kisha une u aprovonte adsense per 24h, pasi artikujt ishin unik.
  Shuma duket goxha e kripur pasi keto kohe cmimi i adsense ka rene gjithsesi , mendoj qe eshte ofert e mire per diken qe ska kohe dhe ka te ardhura te medha.
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Behet fjalë për ne shqipëri. Me verifiko nje antare qe e paska marre brenda javës pinin dhe unë do te te bej dhuratë tre acounte te adsense.
   
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nese behet fjale per shqiperine besoj dhe mbi 4 jave mund te shkojne pini. 3 njeher te sigurte.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Une thash qe do bej thjesht aplikimin dhe aprovimin. Pini eshte gje tjeter. Gjithsesi me fal qe te ktheva pergjigje ne ate menyre, ishte gabimi im dhe e pranoj qe ajo qe thash ishte e pavend.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje te gjitheve,

  Kush eshte i interesuar, per 40€ krijoj account full approved por pa verifikim me pin. Verifikimin me pin do duhet ta beni vet ju ne momentin qe filloni te perdorni account. Ajo cka une ju garantoj eshte se account do te jete 100% active ne momentin qe e merrni nga une.

  Kush eshte i interesuar PM.

  Faleminderit.
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 14. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk e di pse ankoheni kshtu pa baz hiq , ti kerkoi prej ktij me ta kriju nje adsense e nese nuk i del fjalve si i ka thon ateehr mundesh me u anku perndryshe ti ski arsye me u anku kshtu.
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Unë nuk po ankohem por dua të ruaj antaret e tjere nga mashtrues. Sa i perket llogarive te adsense kam sa për ngrene qene dhe mace (eshte nje shprehje nga ne). Nuk kam nevoje te hapi ndonjeri per mua. Une shes po te duash.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 16. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nuk e di qka e paskeni bo ket tem kaq tragjike kshtu
  ky dosti ta aprovon acc adsense ne emrin e juve edhe kaq
  ju po mendoni se ky jau aprovon jau bon 10eu per mju nis pini masnej ja nis edhe punon per ju krejt jau bon ma shum se 70eu per mi terhek lol
   
 17. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Une e kam shprehur dhe me siper. Kush ka nevoje per AdSense, brenda 1 jave ja krijoj ne emrin e tij dhe ja aprovoj, pastaj puna e pinit eshte gje tjeter. Sic mund ta lexoni edhe me siper nuk po ju kerkoj 100 euro per punen time por 40, meqe e bete teme debati cmimin e larte qe une vendosa. Nese nuk keni besim une jam i gatshem te pranoj dhe ndermjetes, interesi im nuk eshte t'ju vjedh juve leket por te bej punen time sakte.
   
 18. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  persh:te gjith nuk e kuptoj per disa qe meren me yotube apo web ose blog,dhe akoma nuk din per adsense.qe te meresh me nje nga keto me pare duhet te dish te pakten adsense me elementaren,pastaj kto me klikimet apo afiliates marketing kate tjeter gje.por gjithsesi te gjithe ata qe jane te interesuar per cdo gje qe doni te dini hyni ne google search apo yotube dhe keni info plot,mos prisni meshire ktu ne shqiperi tju ndimojne ktu ai thot nje hapje adsense 100€ dhe ta dini sa kollaj eshte vl shum thjeshte, nese doni ndihme ju ndimoj un free ,ju pershendes.
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pse po kcen si gjel o vlla mos gjyko punet e njerzve te tjere nese do ta vertetosh bisedo me te dhe blije ky po thot se pagesa kryhet pasi qe ju ta vertetoni se gjithqka eshte ne rregull nuk duket se po genjen dhe as nuk eshte per tu kritikuar , madje eshte sherbim i rralle sipas meje nese eshte i vertet. @Gevio me kontakto ne fb te lutem https://facebook.com/alba.kings.925059

  Klm
   
 20. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Faleminderit Dardan! Nuk merrem me me krijime te AdSense momentalisht dhe te dini dicka te gjithe ju qe po lexoni kete. Nuk ka qene dhe s'do jete kurre ne natyren time te mashtroj kur behet fjala per keto gjera. Une kam dal me emrin tim ketu para jush dhe i kam te gjitha informacionet publike dhe s'kam asnje lloj arsye pse te mashtroj gjithkend nga ju. Une e kam shkruar shume mire ne fillim te postit qe gjithcka behet me miratimin tuaj dhe pasi ta konfirmoni qe gjithka eshte ok adsense behet i juaj komplet. Shoh qe po ankoheni per cmimin e larte qe kam vendosur, por a e keni pyetur ndonjehere veten se sa shume pune dhe tools te ndryshme perdor une per ta krijuar account? Mos ndoshta mendoni se thjesht hyj tek google.com/adsense dhe plotesoj formularin vetem duke ju shenuar emrat dhe adresat? Gaboheni rende sepse per ta krijuar account mua me shkon diku tek 50 euro vetem per te krijuar faqen e internetit dhe per te perdorur proxy te cilat i kam krijuar vet me serverat e mi me IP shqiptare. Keshtu qe ju lutem para se te gjykoni vriteni njehere mendjen se si punoj une dhe cfare perdor qe account te mos kete asnje rrezik dhe pastaj ejani ketu dhe komentoni budalliqet tuaja te pabaza.

  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...