1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijo Website Falas - Ska nevoj per njohuri!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Mr darki, 27 Prill 2019.

 1. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  374
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahaha
  Dardan e ke seriozisht qe esht mbyll apo veq po ngucesh kshtu ?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Shife vet mer burr
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  374
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  besom qe tash e vizitova linkun per her t'par... se tek disa postime mjafton vetem ta lexosh se cka ka postu useri, cfar teme edhe e din menjeher se esht "Mission Impossible" ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...