1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijimi i nje rrjete bazike (LAN)!

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga Fannol Gashi, 27 Gusht 2010.

1. beli-bajra

beli-bajra Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Pershendetje per Stafin e ITSHQIP. Une e kam PC me LAN po e kam bel edhe ni Kartel te Lan-it dhe e kam ralizu lidhejn me kabull cross over dhe rrejt nuk po kam a kish mujt mem tregu dhe u e lexova tekstin e tha se per me pas rrjet duhet me dhan edhe default gateway. se une jam ka du me i dhan edhe laptopi rrejt si ta arri kete falimnderit prej juve shume

2. Albi Bytyqi

Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,080
    Pëlqimet:
    127
    Pikë nga trofetë:
    133
    Bravoo shum tuto e mire ;)

3. beli-bajra

beli-bajra Anëtar

Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    A MUNDET DIKUSH MEM NDIHMU A JO ?

( Pershendetje per Stafin e ITSHQIP. Une e kam PC me LAN po e kam bel edhe ni Kartel te Lan-it dhe e kam ralizu lidhejn me kabull cross over dhe rrejt nuk po kam a kish mujt mem tregu dhe u e lexova tekstin e tha se per me pas rrjet duhet me dhan edhe default gateway. se une jam ka du me i dhan edhe laptopi rrejt si ta arri kete falimnderit prej juve shume ).

4. IMPACT

IMPACT Anëtar Aktiv

Postimet:
    244
    Pëlqimet:
    13
    Pikë nga trofetë:
    18
    jane fshire imazhet ju lutem uploadoni perseri..!

Shpërndaje faqen

Loading...