1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijimi i nje rrjete bazike (LAN)!

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga Fannol Gashi, 27 Gusht 2010.

 1. beli-bajra

  beli-bajra Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje per Stafin e ITSHQIP. Une e kam PC me LAN po e kam bel edhe ni Kartel te Lan-it dhe e kam ralizu lidhejn me kabull cross over dhe rrejt nuk po kam a kish mujt mem tregu dhe u e lexova tekstin e tha se per me pas rrjet duhet me dhan edhe default gateway. se une jam ka du me i dhan edhe laptopi rrejt si ta arri kete falimnderit prej juve shume
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Bravoo shum tuto e mire ;)
   
 3. beli-bajra

  beli-bajra Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A MUNDET DIKUSH MEM NDIHMU A JO ?

  ( Pershendetje per Stafin e ITSHQIP. Une e kam PC me LAN po e kam bel edhe ni Kartel te Lan-it dhe e kam ralizu lidhejn me kabull cross over dhe rrejt nuk po kam a kish mujt mem tregu dhe u e lexova tekstin e tha se per me pas rrjet duhet me dhan edhe default gateway. se une jam ka du me i dhan edhe laptopi rrejt si ta arri kete falimnderit prej juve shume ).
   
 4. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  jane fshire imazhet ju lutem uploadoni perseri..!
   

Shpërndaje faqen

Loading...