1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Krijimi i nje platforme Trade

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 14 Prill 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Desha te pyes antaret e forumit per ndertimin e nje platforme trade online per hapat qe duhet me ndjek ose menyrat.
  Dua te di se ku mund ta mar infot ne kohe reale te burses, ndonje info mbi ndertimin e platformes dhe menyren e lidhjes me banken.
  Faleminderti.
   
 2. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Fillimisht t vyn 150k dhe dhjetra licensings tani starton.
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me instereson nji person qe di te me tregoj se si te bej platformen online sepse te tjerat jan ne proces.
   
 4. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une kam ber disa nga kto
  PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...