1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Krijimi i nje paypal me VCC

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Slumerican, 17 Maj 2019.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje.

  Po me duhet me kriju nji paypal llogari dhe menova me kriju me nji Virtual Credit Card.
  Po besoj qe osht LEGIT dhe ska problem qysh lexova pak ne disa forume.
  A ka dikush ktu qe e ka bo kta ose a munet mem tregu a bon apo jo?
  Deshta me dit menimin e juj para se me provu.

  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  sta pranon virtual karten.
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po a?
  Se une aplikova ne nje site per nji kartel virtuale edhe pritsha mem ardh po masi spo e pranojka at'her spo bojka :/
  A ki naj ide tjeter qysh meja bo?
  Une e kom nji paypal me cc tem dmth e njejta cc bon veq nese e krijoj nji business account po une po du me kriju nji personal account
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  smunesh veq nese zgjedh tjeter kompani si skrill e kto qe jon , .
   
 5. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me Paysera ndegjova qe munesh, tash po du me provu.
  Skrill skom perdor kurr, a bon pa problem me kriju llogari nga Kosova?
   
 6. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo ska problem.
   
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  qysh me bo withdraw o vlla prej skrillit bre mu spom bon
   

Shpërndaje faqen

Loading...