1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijimi I nje database per nje kompani qe prodhon produkte te mishit

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Rinoriem, 15 Janar 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje gjithve po du me kriju ni database per ni Kompani qe prodhon produkte te mishit e qka ka me permba ajo database ka me qene 1 vjeqare e aty kan mu vendos krejt shitjet qe do te behen per 1 vjet kush mundet mem ndihmu me qfar programi me kriju
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prsh

  Pyetjen qe e ke bo spo e kuptoj fare si po mendon me kriju "databaze" ?? Gjithsesi Provoje kete software , https://countrhq.com/
   
 3. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Varet se çka dëshron të jetë front-end i DB. Pra, a dëshiron që aplikacioni të jetë windows based apo web based?

  P.S. Personi që e përdor aplikacionin nuk besdoj që mundet me i fut të dhënat përmes query-ve por duhet ta ket një formular për futjen e të dhënave.

  Përshëndetje.
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me shume mondesi te duhet nje web based aplikacion ose cms qe te besh database dhe perpunimin e ketyre te dhenave me pas
   

Shpërndaje faqen

Loading...