1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Krijimi i nje aplikacioni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 28 Shkurt 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje njerz dua te krijoj nje aplikacion kam nje ide si dhe aplikacionet si Instagram ose snapchat,yahoo si bejne para ka ndokush ndonje ide si dhe sa eshte qmimi per te krijuar nje aplikacion prej programuesve? Flm per mirekuptimin
   
 2. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Deshiron te krijosh aplikacione si snapchat,ig ?
   
 3. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ashtu diqka po vetem nje ide me ndryshe desha te ju pyes a ja vlen si dhe si fitohet para permes ketyre aplikacioneve?
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kushton shtrenjt ta krijosh
  Kto aplikacione fitojne nga marketing qe bejne njerezit ne platformen e tyre
   
 5. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vetem server per te perballu te till aktivitet llogarit 150€/muaj.
  Aplikacioni mund te te shkoje deri ne 10,000€ (cmim fillestar se shko dhe me shume).

  Pastaj po deshe cmime patatinash gje nai indian pakistanez, ta sygjero nje antar qe kishte eksperience te mire lol
   
 6. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Neqoftese ke nje ide madheshtore qe jane ne nivelin e aplikacioneve qe ti permende , atehere besoj qe "ideja" ishte shpenzimi jot me i madh . Per pjesen e parave besoj qe mund ta zgjidhesh nepermjet start up-eve te mirefillta ku padyshim mund te gjesh investitor te mirefillte. Fitimi eshte gjeja e fundit qe duhet te shqetesohesh neqoftese i hyn projekteve te tilla sepse keto projekte fitimin e kane shume te vonshem por pse jo dhe shume te majme.
   
 7. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku me gjet programues Indian si mund te kontaktoj me ta?
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me aplikacione mirrem qe nje kohe, ai aplikacion kerkon investim, nese ke para te investosh atehere leht behet por me nise diqka nga zeroja kushton shtrejt edhe mundesh fund me met me kisha ne gojr nuk ke siguri qe mund fiton diqka se konkurenca eshte teper e madhe, me mire kisha propozu gjeje nje niche nisi 1 deri 5 aplikacione te vogla investim mininal
   
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fiverr ke sadush programere indian
   
 10. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://codecanyon.net/search/social network?utf8=✓
  Ketu mund te gjesh rrjete sociale te ndryshme e pash qe kish edhe me 30$ mundesh me pyet krijuesin per cmim me te ndihmu me instalu dhe muk ma mer mendja qe shkon cmimi aq lart sikur ne disa komente me siper... njekohesisht per fillim mundesh me marr hosting me te lire tani duke e pa nevojen shkon duke e be upgrade hostin
   
 11. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me kontakto 044930061
   
  tonkeri pëlqen postimin.
 12. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Por kete script e blen kushdo, personi ne fjal kerkon dicka te veqante.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 13. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kontokto ne dm per 1 seance konsulence
   

Shpërndaje faqen

Loading...