1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Krijime aplikacioni iOS & Android falas! Nese keni ide..

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Mr darki, 5 Korrik 2018.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Une prezantoj nje agjensi dixhitale me sherbime online web & telefon e cila do ju krijoj juve aplikacion iOS & Android nese keni nje ide qe mund te sjelli shume shkarkime + leke komplet falas!

  Nese ideja juaj pranohet, ne do e ndertojme aplikacionin per iOS dhe Android falas. Aplikacioni do jete komplet i juaji dhe mund ta hidhni ne play store ose appstore me llogarine tuaj.

  Ne shkembim ne do marrim 20% te cdo lloj pagese ne aplikacion. Nese ju fitoni e zem 100$ ne ju marrim 20$. Ne rast sigurisht fitimi te madh do te kete dhe rregullime ne aplikacion sipas idese dhe preferences suaj. Pa llogaritur qe ju jeni 'pronari' dhe mund te beni si te doni me te.

  Nese keni ide dhe pranoni kushtet [Shume pak do pranohen diku te 2-3 projekte]:

  Me dergoni mesazh ne Whatsapp / Viber : +355 672640217

  Me respekt.
   
 2. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  43
  Veq nese ka dikush 1 ide zdomethon 80% mi taku, 10% hajt apet bon edhe kjo pom doket shum bile. Se punon sesh ka e bon aj, kontrat ska.
  Sipas teje qishtu kish shku kjo pun:
  Skenario 1:
  - Ta tregoj 1 ide
  - Ti punon
  - Ka profit
  - Ti i merr 20% un 80%
  -Ti ki punu me jav/muj un skom punu sen
  Skenario 2:
  -Ta tregoj 1 ide
  -Ti punon
  -Ska profit
  -Ti ki hup koh palidhje, un i kom hup 5 minuta
  Nese dikush ka ide edhe don me pas fitim me to po zdin programim munet me punsu dikon tani i ka drejtat e projektit.
   
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  e ke kuptu gabim, per cdo lloj pagese ne aplikacion kto kerkojn 20% dhe ti merr 80%
   
 4. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  43
  E kuptova qe kta i marrin 20% po per qata dashta mi tregu qe zbon me punu ashtu se skan fitim, ideja nuk vlen 80% kur ski aftesi me kontribu...
   
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  mendoj qe e ke gabim, ideja vlen ma shum se hamadhekun dmth kontributi ... po ta jap nji ide qe te tregoj qe kontributi vlen ma pak se ideja.. pse inxhinieri i ndertimit merr ma shum se ai puntori qe e ban punen :/
   
 6. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  43
  Inxhinieri i ndertimtarise ka kry shkoll per me mujt me jep dizajne qe funksionojn, kurse ideja per 1 app nuk tvyn shkollim, shkollim tvyn per me implementu qat ide ne produkt real
   
  BlackEagle dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...