1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

krejkoj 1 backgraound per cs 1.6

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga edoni15, 19 Gusht 2010.

 1. edoni15

  edoni15 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  478
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  pershendetje:

  a kish mujt dikush me ma bo ni background per cs1.6 me shenuu aty ne fund By:Edon edhe 1 backgraund mu kan i fort edhe mu kan me ni ven e shkrune [email protected] flm kush ma bon 1
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thuaj Madhesit edhe ndonje hollesi tjeter..
   
 3. edoni15

  edoni15 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  478
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  qfare dush madhsut nuk prish pun veq bre burr ni backround per cs mema ba me kan e shneume aty [email protected] edhe Ne fund By: Edon qetoo veq
   
 4. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

Shpërndaje faqen

Loading...