1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KosovoBranding Logo

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga VDesign, 24 Prill 2020.

 1. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  303
  Pikë nga trofetë:
  163
  Elementi shume i madhe n krahasim me textet , zvogloje pak
   
 3. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per me u pa ma mire, nuk osht finale.

  flm per koment
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  700
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shum e bkr suksese :) Me von do harrish qe ti besh me mir :D
   
  VDesign pëlqen postimin.
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  bukur vec vazhdo
   
  VDesign pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...