1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kosovare Asllani | Signature | Sweden

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Radeci, 26 Prill 2010.

 1. Radeci

  Radeci Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  [​IMG]

  Ishalla ju Pelqen

  Komentet Kritikat Sygjerimet i mirepres​
   
 2. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  Mjaft Bukur.
   
 3. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  me pelqen :D
   
 4. Versi

  Versi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Efektet i ke insertuar mire ,renderi duhet punuar me shume dhe txt te tjera i ke mire ..
   
 5. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  e bukur SUKSESE!
   

Shpërndaje faqen

Loading...