1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kosova Public Server

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga Baba Al Ktu, 3 Shtator 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Baba Al Ktu

  Baba Al Ktu Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Server offline
  [​IMG]

  Sa po e shoh une serveri online paska qen vetem 1 jave, besoj qe ka qen i blere ilegal, mbi te gjitha antari eshte rigjistruar dhe ka postuar vetem kete postim qe sipas meje ky post eshte spam.
   
 3. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  He shade45 e ANALIST , bravo bravo
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...