1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Koronavirus ne Shqiperi / Statistike ne kohe reale /

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga tupac.al, 10 Mars 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Webi ku mund te shihni dhe shtetet e tjera: https://forum.netedy.com/covid19/

  [​IMG]  Widget per Webmaster-at shqiptare:
  Code:
  <iframe src="https://forum.netedy.com/covid19/embed.php" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="400">Browseri nuk suporton iframe.</iframe>
   
  Universal dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  406
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Super!
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Spaske bo update shok! 15 - spasku jan 23 jo 15 sa e keni shenuar ju.
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk bej update une por azhornohet automatikisht nga kjo faqe.

  [​IMG]
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kujdes nga kjo website >burimi< i informacionit
  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Gjithcka ok plako, nuk kam shkarku gje dhe nuk bej iframe kte web, thjeshte jam lidh ne REST API qe keto perdorin per te lexuar te dhena ne format JSON.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Sic duket Shqiperia eshte vend i i rangut te 3 dhe nuk perditesohen shume shpejt!
   
 8. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  e ne Kosov ku muj mi gjet statistikat reale ??
   
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kontrollo ketu: Operations Dashboard for ArcGIS
  Po sjam i sigurte ne eshte kosova.
   
 10. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 11. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  38
  S'pari te uroj shendet, shiko ne kete site duket te jene ofishell.
  Code:
  https://www.koha.net
   
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173

Shpërndaje faqen

Loading...