1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Kopje te ketij web site

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga -em-, 23 Shkurt 2019.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Sa do kerkonit per krijimin e kesaj faqeje asculta.fm ? Eshte nje site one page qe a disa radio online.

  Faleminderit
   
  nikoov pëlqen postimin.
 2. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ketu i ki filet ne archive: https://we.tl/t-mcPuAAENgt

  Cdo te mire
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  U zgjidh, mund të mbyllet tema.
   

Shpërndaje faqen

Loading...