1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Konzola xbox 360 Slim

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Hajdin007, 18 Qershor 2020.

 1. Hajdin007

  Hajdin007 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush mundet me ndimu per nje Konzol xbox 360 slim, ju lutem ?
   
 2. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Po une
   
  Hajdin007 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...