1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kontrollimi i wifis

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga kastiot, 23 Korrik 2019.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje desha tu ju pyes se a mundet permes nje aplikacioni ne teleefon apo pc ta kontroollojm gjeresin e zgjatjes se wifis pershembull 1 kat me lart wifia punun dobet a pershembull jashte wifi be dikund deri rreth 30m dhe desha tju them se a mundet ti kontrollojm valet disi e ti rregullojm
  falimderit shpresoj qe jam i qarte
   
 2. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  per App iOS e ki Wi Fi Sweetspots . Vetem start edhe e percill , amo duhesh edhe ti me shku prej te parit ne te dytin me iphone
   
 4. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  e per android a din ose ne pc laptop apo dicka tjeter thash ti zvogloj pak valet
   
 5. bofy

  bofy Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  mfal po spota kapka logjika hiq po kjo sfunksionon me program nashti bon tu ndrru pozitat e antenave tvogla qi i ka wifija
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  412
  Pikë nga trofetë:
  143
  Qysh per kerkon ti te duhen disa access points , shikoje kete video.

   

Shpërndaje faqen

Loading...