1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kontest për Logo!

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Xhimi Prishtine, 15 Nëntor 2020.

 1. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje, po kërkoj një logo të bukur profesionale për website-n mistreci.to
  kush ka dëshirë të jape ndihmën e tij, dhe do të marrë pjesë mund të vazhdoje, logoja më e mirë do ketë (20$).
  1. Logoja duhet të jetë në formatin .jpeg ose .png
  2. Logot duhet të postohen këtu në këtë post/koment.
  3. pagesa do bëhet vetëm në bitcoin.
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vllaqko t bomi pak real kerkon logo profesionale 20 dollar , ajo kushton 200 minimumi per 20 dollar ni dizajner as n photo shop s futet , t jemi pak real jo veq me ja fut .
   
 3. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une po kerkoj dike qe ka aftesi dhe ben dicka me deshire, 20 dollar jane thjesht nje bonus jo pagese, me pages ka plot ne fiver por nuk me interesojne, po shkoj puna per 200$ qe thua ti po i futem vet :D lol
   

Shpërndaje faqen

Loading...