1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Konfigurimin e Instant Articles

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 26 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje antaret e ITShqip kerkoj ndihme ne konfigurimin e instant articles pasi qe kam nje faqe qe eshte aktive por kam nje problem si ta bej individual account spese si biznes kerkon veriifkim.
  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...