1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Konfigurimi IPv6 ne Centos

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga LORD, 25 Janar 2017.

 1. LORD

  LORD Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mirmbrama
  Kam marre nje VPS ne OVH sistemi operativ Centos 6 x64
  Por kam problem me aktivizimin e IPv6
  nese ka mundsi dikush tme ndihmoj
   
 2. Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Një problem i ngjashëm, besoj se mundesh me e kuptu.
  Code:
  https://www.centos.org/forums/viewtopic.php?t=44150
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  jepja niher "ifconfig" edhe tregom qfar te shfaq !
   

Shpërndaje faqen

Loading...