1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Konfigurimi i payments ne shopify

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga NANO, 2 Qershor 2020.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje antarë , ju kerkoj falje fillimisht se osht hera e dyte qe postoj per t’njojten teme , ama e kam si urgjent !
  Kundrejt pageses ju kisha lut me m’kontaktu me e rregullu formen e pageses ne shopify me paypal edhe/ose shopify payments !
  Çdo t’mire !
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Smunesh me bo kurgja nese jeton nkosov ose shqipri
   
 3. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po mundesh , se pari filloja me paypal dhe ben disa shitje fiton disa para ... dhe pastaj e blen llc ( Delaware) e hap stripen ne Us dhe e konekton me payoneer ... that’s it ski probleme ma kurr! Ose mundesh me 2checkout ne Kosove , mos thuj ska zgjidhje po duhet punë!
   
  NANO pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...