1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kompjuter hp z600

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga qamili, 22 Qershor 2019.

 1. qamili

  qamili Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kompjyter per renderim per after affects me kto karakteristika:
  HP Z600
  RAM 48 giga
  kartel grafike 8 giga
  250 giga ssd hardiski
  12 core (24 berthama)

  a ja vlen per 650 euro?!
  edhe a mundet mi renderu shpejt...
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,442
  Pëlqimet:
  1,016
  Pikë nga trofetë:
  243
  per mua jia vlen

  ke karte grafike ka?
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qfar ddr?
  Qfar kartele grafike?
  250 gb ssd kapacitet osht pak
  qfar procesori
   
 4. qamili

  qamili Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ATI Radeon RX 570
   
 5. qamili

  qamili Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  DDR 3
  Intel® Xeon® Processor X5690
   
 6. qamili

  qamili Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ky PC eshte i perdorur., veq dashta me ju pyt a ja vlen per qmim..edhe a mundet mi renderu psh xhirimet qe kan nga 1 ore full hd 1920-1080
   

Shpërndaje faqen

Loading...