1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Kompani per te parkuar domain

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Poshnjari, 22 Dhjetor 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,187
  Pëlqimet:
  295
  Pikë nga trofetë:
  163
  Taksen si e ke plotsu a mundesh me na tregu , a je regjistru me Albania ? Flm
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,656
  Pëlqimet:
  729
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk po e di sakt ose albania ose kosovo, duhet patjeter me mbush at formular pasi nuk ti qesin pagesat.
   
 3. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa bo me ble nje domain premium?
   
 4. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me K€ mundesh me i ble, ama edhe duhet me dit ca me marr, jo derr n thes
   
  Corleone21 dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 5. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa k€ mund te shkoje nje ?
   
 6. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerko emrin e domain qe do ne godaddy
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,656
  Pëlqimet:
  729
  Pikë nga trofetë:
  243
  20,000 euro ta shes 1 domain qe perafersisht ka nxjerr 500 euro muji.
   
 8. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos u lodh kot se adoleshent 17 vjecar eshte.
   

Shpërndaje faqen

Loading...