1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Komenti i juaj rreth ketij projekti

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga BlAcKod3r, 6 Nëntor 2016.

 1. BlAcKod3r

  BlAcKod3r Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Komenti i juaj?
  Kritikat janë të mirseardhura!
  Qka me shtu apo qka me hjek.
  Faleminderit shumë!
   
  albion65, ﴾.﴿ dhe Execute pëlqejnë postimin.
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,520
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Interesant valla mu m'pelqej veq suksese
  ne design kisha bo ndryshime ma shum me u dokt ma elegant edhe pse nuk ke keq edhe kshtu
   
  BlAcKod3r pëlqen postimin.
 3. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ato ikonat pse i ke bere aq te medha?
   
  BlAcKod3r pëlqen postimin.
 4. BlAcKod3r

  BlAcKod3r Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kom ndermend mi bo do ndryshime ne design
   
 5. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pom pelqen, gjithmon ka vend per permisime.
  Sugjerim: AutoID, gjenero nje id per cdo rekord te ri, provo me shtu sortime.
   
 6. BlAcKod3r

  BlAcKod3r Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Version i update-um.
   
  0d1s34, albert1 dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...