1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Komenti i juaj rreth ketij projekti

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga BlAcKod3r, 28 Tetor 2016.

 1. BlAcKod3r

  BlAcKod3r Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese kerkon koment te sinqert atehere ka mjaft gjera per tu permisuar dhe si program keshtu nuk e di se sa do te hyj ne pune, apo nese do te kesh sukses ne shitjen e tij (nese e mendon me shit).
  Sidoqofte e mira ketu eshte se programimi eshte "profesioni" i se ardhmes, keshtu qe perqendrohu me shume ne ate cka kerkohet dhe cka nevojitet.
  Komenti eshte personal dhe e bera pasi qe ne titull kerkohet komenti jone, cdo te mire.
   
 3. problemigv

  problemigv Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  mua nuk me duket si projekt por si nje code i thjesht qe mundson te bej insert,update dhe delete ne databaze
   
 4. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  228
  Rekomandim.
  Në momentin kur ti e fut një film te ri, ID e filmit nuk ke nevoj me ja dhën por ajo duhet te merret nga sistemi ne menyre automatike. Kete mund ta rregullosh ne bazen e te dhenave.
  Sa per fillim, ke filluar te punosh, mirepo ke mundesi me be permiresime.
  Sidoqofte, mos u hidhero nga keto komente, mirepo e kemi per te miren tende.
  Pershendetje.
   
  albion65, boom3rang dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...