1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kom shkarku java mirpo spo hapet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 16 Tetor 2016.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  jom tu dasht me ja nis me msu java programim
  e shkarkova tek java.com applikacionin mirpo spo hapet ose sjom tu dit un
  nqs dikush mundet mem ndihmu se jom fillestar nket drejtim
  Faleminderit
   
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208

Shpërndaje faqen

Loading...