1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kom problem me laptop

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga UnSeen, 11 Tetor 2018.

 1. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, kom problem me laptop
  laptopi eshte lenovo i7 4gb ram edhe kartel grafike 1gb mirepo po bllokon shum, e kom kontrollu ne task manager hala pa e hap naj program rami i shkon 2gb
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,155
  Pëlqimet:
  307
  Pikë nga trofetë:
  113
  Shikoje cili program e ngarkon.
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  53
  Qfar Sistemi Operativ posedon ?
   
 4. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  windows 10
   
 5. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk ka shum programe qe e ngarkojn krejt jon elementare per windows
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,155
  Pëlqimet:
  307
  Pikë nga trofetë:
  113
  por shikoje se cili service eshte qe e ngarkon, pasi njeri eshte qe e ngarkone. dhe shiko se mos je infektuar me ndonje script per minig
   
 7. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  tybe spo di qitu i bona sc krejt service qka i kom https://imgur.com/a/2yeZyZf mining nuk besoj se veq sa e kom formatizu
   

Shpërndaje faqen

Loading...