1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KodiTV - Si te aktivizojme IPTV dhe shikojme programe ne gjuhen shqipe

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Albi Bytyqi, 18 Gusht 2015.

 1. Klajdi25

  Klajdi25 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pyetje: kush mund te me ndihmoj te aktivizoj iptv ne kodi?
   
 2. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  e ku duhete me instalu ne playstore dhe me shenu iptv
   
 3. Klajdi25

  Klajdi25 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  E kam pasur ne kodi te instaluar, po nuk e di se si, sepse personi qe e kam bo nuk po gjej dot contact. Thjesht hapja kodin dhe tek tv me dilnin krejt kanalet. I nderroja si ne tv, nuk nxjerrte as reklama
   

Shpërndaje faqen

Loading...