1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KodiTV - Si te aktivizojme IPTV dhe shikojme programe ne gjuhen shqipe

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Albi Bytyqi, 18 Gusht 2015.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48


  Kergoma linkun per me ba download programet shqiptare se turqit po i kshyri boll mir
   
 2. LitleBig

  LitleBig Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  qysh e ke fut ne smart tv qysh me ba me mujt me marr kodin
   
 3. druni1

  druni1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh.i kam do programe iptv në digjital openbox v8. Pro. por dua të programoj programet shqip a ka dikush që mundet me më ndihmuar..flm.
   
 4. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  cfare mendon te besh me konkretisht ?
   
  epsi pëlqen postimin.
 5. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm :)
   
  Last edited: 21 Nëntor 2015
 6. AzizArifaj20

  AzizArifaj20 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje a ka mundsi tme tregoj dikush si mund ti fus tring sportet tek kodi sepse po du me pa champions league un e kam digitalb-un dhe nuk e shfaq champions league keshtu qe nese ka mundsi me mtregu dikush qysh me I qit tek kodi ?
   
 7. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  Ma mir e ki me mar Sopcast
  Code:
  http://www.sopcast.org/download/
  Pastaj shkon te ky linku
  Code:
  http://soccer188.net/link-sopcast
  edhe i ki krej lojt e CHL HD.
  Kalo mir
   
  AzizArifaj20 pëlqen postimin.
 8. AzizArifaj20

  AzizArifaj20 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 9. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  A me i mire eshte ace stream apo sopcast?
   
 10. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  Se di se kom perdor najher ace stream, veq sopcast per mu o super.


  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
  siimon pëlqen postimin.
 11. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  ku mund te gjej Super Sportet se nuk punojn :'(
   
 12. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  a ban me qit ne telefon samsun
   
 13. beratiii__

  beratiii__ Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a mundet dikush me ma gjet nje player per tv se i kom pagu godet ne rapidiptv.net 100 euro per nje vit po nje android box nuk po gjoj nje player te mir per me i shti kanallat .m3u nese din dokush flm shum
   
 14. epsi

  epsi Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ka mundesi me na tregu se si te gjej adresat e listave se keshtu lista gjysmake gjej plot
   
 15. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  a mund ti ndash edhe me ne kanalet? te pakten me ate qe do te ndihmoje me playerin
   
 16. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  kur e shenoj iptv aty ke search nuk shfaq asgje.. :/
   
 17. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Pershendetje meqense shum po kane problem ne konfigurimin e e IPTV ne Kodi kam bere nje update te programeve te cilat mund te shikohen me VLC Media, mjafton ta shkarkoni listen dhe vetem e hapni me VLC dhe te gjitha programet punojne pa asnje problem. Per cdo problem ju lutem na shkruani ne koment

  LINKU 05.11.2016: https://www.mediafire.com/?yr35g2ajl319j34
   
 18. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  ku eshte tani me i kqyr cilat don ku me i gjet listat
   
 19. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  KREJT LISTEN 5 KANALE HAPEN
   
 20. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  beni20 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...