1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Kodimi i nje Web e-comerce

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga itune, 14 Gusht 2023.

 1. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje

  Kush mundet me e kodu nje web si ky me poshte:

  Me shkruani ne PM per cmim.
   
 2. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Si kjo tpelqen
  shop.hq-fights.com
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese deshiron ta ndertoj une PM per me shume
   
  itune pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...