1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kodet e Vice City

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Juerald, 28 Qershor 2010.

 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kodet mund ti gjeni me poshte:
  Code:
  aspirine - Max shëndetësore
  canttakeitanymore - vetevrasje
  thugstools - Armët
  professionaltools - Professional armëve
  nuttertools - me armë të rënda
  preciousprotection - Full forca të blinduara
  youwon'ttakemealive - Rritja e nivelit të kërkuar
  leavemealone – Ste kap policia
  bigbang - të shkatërrojë të gjithë makina
  wheelsareallineed - Makine
  comeflywithme – Fluturon makina
  greenlight - Të gjitha të trafikut janë dritat jeshile
  miamitraffic - Trafiku lëvizje më të shpejtë
  travelinstyle - Makine
  divizion tankesh - një tank
  thelastride - një makinë varrimi
  rockandrollcar - një limo
  rubbishcar - mbeturina një kamion
  gettherefast - një shpatë turbo
  betterthanwalking - Spwan një kuti çaji
  gettherequickly – makine e shpejte
  getthereveryfastindeed - Faster makinë
  getthereamazinglyfast - makinë më të shpejtë
  iwantitpaintedblack - Zi e trafikut
  seaways - Makina shket mbi ujë(makina ecen ne uje)
  gripiseverything - Përmirësimi i trajtimit makinë
  ahairdresserscar – Makina ngjyre (pink) (roz e lehte)
  loadsoflittlethings – ndrysho madhesine e gomave
  apleasantday – mot I mire
  alovelyday – mot I mire
  abitdrieg - moti i vrenjtur
  catsanddogs – shiu mot
  cantseeathing - mjegull mjegull
  lifeispassingmeby - shpejtojë lojë
  stilllikedressingup - Ndrysho këmbësorëve rroba
  fightfightfight - këmbësorëve rebelohem
  nobodylikesme - këmbësorët sulmojne ju
  ourgodgivenrighttobeararms - këmbësorët kanë armë
  onspeed - Ecni më të shpejtë
  booooooring - Ecni ngadalshëm
  chickswithguns - bikini grave me armë
  chasestat - Shiko të kërkuar stats
  fannymagnet – te gjitha gocat ju afrohen juve
  certaindeath – Pi hashash(duhan)
  deepfriedmarsbars - revole është fatter
  programist - revole ka gjë të armëve dhe këmbët
  hopingirl - këmbësorët merrni në makinën tuaj
  cheatshavebeencracked - Luaj si Ricardo Diaz
  looklikelance - Luaj si Lance Vance
  mysonisalawyer - Luaj si Ken Rosenberg
  looklikehilary - Luaj si Hilary King
  rockandrollman - Play Love grusht si karakter (Jezz Torent)
  weloveourdick - Play Love grusht si karakter (Dik)
  onearmedbandit - Luaj si Phil Cassidy
  idonthavethemoneysonny - Luaj si Forelli or bir
  foxylittlething - Luaj si Mercedes\


  hahhah kete lojen para 5-6 vjetesh :) E lozja shume shume ;) Kodet edhe sot i mbaj mend te gjithe ;) /....Rruget jan bere si rruget e Fierit; ) >>>
   
  Last edited by a moderator: 6 Janar 2016
 2. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  A kish mujt dikush mem tregu se qysh duhet me i activizu keta kode?
   

Shpërndaje faqen

Loading...