1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kodet e San Andreas

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Juerald, 28 Qershor 2010.

 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  # # Shërbime / shëndetësore: # #

  LXGIWYL - grup i parë e armëve
  PROFESSIONALSKIT - grup i dytë i armëve
  UZUMYMW - grup i tretë i armëve
  HESOYAM - Ripërtëritja e shëndetit dhe forca të blinduara + $ 250 000
  PROFESSIONALKILLER - Ju keni një nivel të "Hitman" në të gjitha armët statsach
  BAGUVIX - Zot Shëndeti
  Rocketman - Get jetpack `s
  FULLCLIP - municion Zot, nuk ka nevojë për mbingarkesë
  OUIQDMW - automatik, ndërsa ndjekja e makinës
  GOODBYECRUELWORLD - vetëvrasje
  IAVENJQ - Ndikimi i fortë
  AIYPWZQP - Merr një parashutë

  # # # # Statistika

  BTCDBCB - CJ është i trashë
  KVGYZQK - CJ është i dobët
  BUFFMEUP - maksimale të muskujve
  NATURALTALENT - Niveli maksimal i makinës makina
  WORSHIPME - Respekti maksimale `u
  PROFESSIONALKILLER - Ju keni një nivel të "Hitman" në të gjitha armët statsach
  HELLOLADIES - Maksimumi SexAppeal `u
  CVWKXAM - sasi të pakufizuar të oksigjenit kur zhyten
  AEDUWNV - Ju nuk do të jetë i uritur

  # # Policia / Bandat # #

  AEZAKMI - Policia nuk do të ndiqen penalisht
  TURNDOWNTHEHEAT - nivelin zero "Wanted"
  TURNUPTHEHEAT - 2 në një "Wanted"
  BRINGITON - Ju keni 6 nivelet e "dashur"
  ONLYHOMIESALLOWED - Kudo janë anëtarë të bandave
  BIFBUZZ - kontroll bandat në Los Santos
  ROCKETMAYHEM - Ju mund të rekrutojë secili (ai merr raketa-hedhës)
  SJMAHPE - Ju mund të rekrutojë secili (ai merr një Uzi 9mm)

  Të Ndryshme # # # #

  Kangur - Mega Shko
  CJPHONEHOME - mëdha hedhur BMX''ie
  CRAZYTOWN - Funhouse Faqerojtësa
  NINJATOWN - Ninja Faqerojtësa
  ANOSEONGLASS - Adrenalin Mode
  BEKKNQV - CJ është i rrethuar nga femrat
  JCNRUAD - Zdemoluj dhe Wal (?)
  BAGOWPG - Ju keni nje * dhurate * (?) Në kreun


  + + Moti + / Mjediset: + + +

  PLEASANTLYWARM - Sunny motit
  TOODAMNHOT - Shumë e motit me diell
  AUIFRVQS - motit me shi
  ALNSFMZO - shumë të motit me shi
  CFVFGMJ - Misty Moti
  YSOHNUL - Koha fluturon shpejt
  SPEEDITUP - Gameplay kalon shpejtë
  SLOWITDOWN - Gameplay fluturon ngadalshme
  NIGHTPROWLER - Nuk është gjithmonë një mbrëmje
  OFVIAC - Ju mund të shihni qiellin portokalli në karrige. 21:00
  SCOTTISHSUMMER - Stuhia
  CWJXUOC - stuhi rëre


  + + + Mjedisit (rruga / ekran): + + +

  Kalimtarët # # # #

  AJLOJYQY - Këmbësorët sulm të gjitha dhe për të marrë një klub golfi
  BMTPWHR - Makinat dhe këmbësorët të duket si fshat
  FOOOXFT - Çdo njeri është i armatosur
  BLUESUEDESHOES - Çdo njeri duket si Elvis Presley
  BGLUAWML - sulm Këmbësorët ju raketëhedhëse
  STATEOFEMERGENCY - Në rrugën e trazirave
  LIFESABEACH - dizajn plazh i rrugëve dhe njerëzve

  # # # # Për automjetet

  CPKTNWT - Të gjitha makina shpërthejnë në ekran
  STICKLIKEGLUE - ngjitje Excellent
  ZEIIVG - Të gjitha janë dritat jeshile
  makinë WHEELSONLYPLEASE-fshehtës (ju mund të shihni vetëm rrota)
  YLTEICZ - shoferëve janë agresive
  LLQPFBN - Të gjitha makinat janë të kuq
  IOWDLAC - Të gjitha makinat janë të zeza
  FLYINGFISH - Boats mund të fluturojë
  BMTPWHR - Makinat dhe këmbësorët të duket si fshat
  EVERYONEISPOOR - Në rrugët që makina e tyre e keqe
  EVERYONEISRICH - Në rrugët ata me makinë sportive vetëm makinat e
  RIPAZHA - Makina mund latajć
  SPEEDFREAK - Të gjitha makinat kanë nitro
  BUBBLECARS - Kur ju pres makinën - ai fluturon
  GHOSTTOWN - Reduktimin e trafikut në rrugë
  FVTMNBZ - Në rrugët ato makina vetëm nga fshati
  VKYPQCF - Taksitë kanë nitro


  + + + + + + Vehicles

  # # Aeroplanëve dhe helikopterëve # #

  OHDUDE - Merr një gjahtari
  JUMPJET - Get jet Hidra
  FLYINGTOSTUNT - Get `a Plane Stunt
  Rocketman - Get jetpack `s

  # # Makina (dhe jo vetëm) # #

  Ju merrni një tank AIWPRTON-Rhino
  OLDSPEEDDEMON - Get s `Bloodring banger
  JQNTDMH - Merr një kauboj `
  VROCKPOKEY - Get `një Racecar
  VPJTQWV - Get `një Racecar
  WHERESTHEFUNERAL - Get Romero
  CELEBRITYSTATUS - Ju merrni limo
  TRUEGRIME - merrni kamion mbeturinave
  RZHSUEW - Ju merrni një cart golf
  KGGGDKP - Get automjet Vorbull
  FOURWHEELFUN - Get Quad `s
  AMOMHRER - Get tank
  ITSALLBULL - Get Buldozer
  MONSTERMASH - Ju merrni një kamion i stërmadh \  Gjith te mirat :_)
   
 2. the-atdheuu

  the-atdheuu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shkarko Img tools dhe mund te instaloni qfaredo veture ne SA nga gtagarage.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...