1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Klikime ne AdSense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Gzo001, 5 Nëntor 2017.

 1. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Per 318 shikime ne youtube ka marrur 11 klikime ne reklam osht fjala.

  A osht normale a jasht normales, a ka mundsi me marr ban.

  Flm te gjidhve.
   
 2. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum normale ne rast se ke te aktivizuar mid-roll ads qe jane me skip button. Perderisa njerezit e klikojne vet reklamen ske pse shqetesohesh.
   
 3. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Aha ok flm shum
   
 4. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Edhe nje pyetje pse per 431 klikine / views ka vetem 141 impresione a ndikon kjo diqka, a del naj problem me adsense
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Varet nga te vijne shikimet, nga motorri i kerkimit ne youtube, ke ndjekes qe pelqejne kanalin tend dhe futen dikush me pc, dikush ne cel, ndonje tjeter ne tablet, trafiku desktop ka reklama me te shtrenjta kurse ai mobile eshte me i shumte, por ndodh ne shume raste kur videoja hapet full screen ne nje cel iphone psh ka raste nuk del reklama fare kurse android esht me mire.
   
 6. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  A ka mundesi qe ndikon youtube red, pasi ka shum vizita nga youtube red, apo te youtube red llogariten ndryshe.
   
 7. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  vlla sa ma shum klikime me pas ma mir e mos i bo klikimet fake se ta bllokojn
   
 8. Doresa

  Doresa Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 9. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Shkaku se kur ki shum klikime ne krahasim me impresionet dhe shikimet rrit ctr edhe merr ban, po per youtube spo vlejke kjo veq per web-blog
   
 10. Mad Grandos

  Mad Grandos Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ne youtube si duket ka tolerime ne clicks me me shum se sa ne web blog. Edhe pse Google Support thot qe nese klikon ads e juaj merrni suspend ne channel youtube.
   
 11. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  SHOKI SI KLIKOJ UNE ADS E MIJA SE JEM DJEG NIER PO KLIKIME TE VIZITOREVE E PATA FJALEN
   
 12. Mad Grandos

  Mad Grandos Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  sot kliko shlir ska suspend prej clicks ne youtube e kam fjalen! Jan tu e praktiku shum njerz...
   
 13. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Ne youtube su kon problem kurr po ne ads osht pak problem mesiguri.
   
 14. Mad Grandos

  Mad Grandos Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  qysh po menon ? ne youtube su kan problem me i kliku ads ton a ? po i klikojm pra fitojm me doren ton.
   
 15. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  O shoq tre mundsi jon te ti ja sdish me lexue se qka po thu vet pom thu mu ose po kije qef veq me fol palidhje ose po duesh mu krue , veq dije se ku tet kruet edhe te shkruet.
   
 16. Mad Grandos

  Mad Grandos Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  edhe te ti veq ni mundesi eshte, ti je i maqedonis, DEFINITIVISHT NUK DINI ME SHKRU SHQIP! nese ka dikun shqiptar analfabeta, jeni ju maqedonis.
   
 17. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  @Mad Grandos Zoteri mfal por ka ktu edhe antar te tjer nga maqedonia dhe mos i fut te gjith ne nje thes ;) Menoj se eshte nje ofendim kjo
  pa mar parasysh nese e ke fjalorin tend ashtu ti ofendosh te tjeret ofendo nje ose personin e caktum e jo krejt
  nese mben kec dikush prej kosove apo shqiprie nuk do me then qe krejt jan njejt

  gjithashtu Kalo mir.
   
 18. Mad Grandos

  Mad Grandos Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ik o burr nuk eshte pastru muti me shurr kurr. Mos u mundo me pastru ti. Maqedoni kam shok une, po mos e merrni ofendim se nuk po ju ofendoj as une as kerkush po nuk dini vlla me shkru mire shqip as me fol. Duhet kta politikes me rregullu kete ceshtje me i dergu mesuesit/et e Kosoves apo Shqiperis atje ne Maqedoni duhet nje hap politik se tmerr jeni.

  Kqyre qka i thash une atij kqyre qka me replikoj ? Pastaj hajde kallxom kush kend e ofendoj. Edhe nuk shkruhet KEC, po shkruhet KEQ. PRAP :mad: m'lujt.
   
 19. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  @Mad Grandos secili vend e ka dialektin e vet edhe ju nkosov edhe ata nshqipri kan fjal qe skuptoheni ndermjet veti por sdu me vazhdu ma shum me bo debat ktu per gjuhet ose dialektet :)

  e di une se si flasim ne,un jam nga tetova dhe e di si esht dialekti jon por sdmth qe jena ANALFABETA si na pershkrujtet ju :)
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 20. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  O shoq sjem Maqedon po Kosovar edhe su bo nomi ni shkronj qe e kum shkru gabim, a je ti ktu mi kqyr drejtshkrimet a ?!
   

Shpërndaje faqen

Loading...