1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kjo anten wifi-je

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Lodvald, 22 Shtator 2016.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Long Distance USB WiFi Antenna Indoors and Outdoors Wireless up to 3000m Away Hot Spots
  http://s.aliexpress.com/uei2ayuQ
  (from AliExpress Android)

  kjo anten wiije a esht me shpernda internet apo me thith internet ?
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  un mendoj se eshte me shpernda por a eshte dikush ketu se eshte ma i sigurt se une ...
   
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dyjat.
   
 4. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  flm bos , e lexova edhe tek infot rreth saj por dosha te sigurohesha por me ka kthy pergjigjie edhe shitesi edhe me ka shkrujtur per te qen i sinqer wifin e kap diku deri ke 500 m (pa pengesa ne mes) ndersa hotspot shperndan 3000 m (pa pengesa ne mes )

  (y)
   
  Tanni pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...