1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KHG- Kosova Hackers Group || Design ||

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga sTranGe-H4ck3r, 13 Prill 2010.

 1. sTranGe-H4ck3r

  sTranGe-H4ck3r Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nje Design for KHG - Kosova Hackers Group

  Ishalla ju pelqen :D

  Pres: Kritika, sygjerime, pelqeime etj ..

  Shko Shiko Photon
   
 2. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po me pelqejka mir e paske ba (y) :D
   
 3. Game Over

  Game Over Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Me pelqen , vetem se ajo UNITED STATE OF ALBANIA spo me pelqeu fonti..:D
   
 4. Mr.kiLLeR

  Mr.kiLLeR Anëtar i Njohur

  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  shum shum po me pelqen hallall te koft aaa
   
 5. cDB

  cDB Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Duhet te punosh ende ne te . Mendi im eshte ashtu ...
   
 6. sTranGe-H4ck3r

  sTranGe-H4ck3r Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  - Faleminderit gjithve.! :D
   
 7. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me qfar programi e ke ber kete Logo te bukur , nese bon sepse jam i interesuar per ksi lloj programesh...?!
   
 8. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Tigerman Haver ka Programe Photoshop cs3 4 - Photoimpact x3 etj
   
 9. sTranGe-H4ck3r

  sTranGe-H4ck3r Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  FLm FOr Commentt :)

  Tigerman gjith punimin e kom bo me Photoshop cs3.

  Ju Faleminderit ..
   
 10. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Dizajni i mir suksese !
   
 11. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  mir duket:D
   
 12. doctorsql

  doctorsql Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum mir esht..po plzz..po munde me ma tregu ..me ca fonti e ke bo KHG..??
   
 13. BlaCk-WoLf

  BlaCk-WoLf Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ahhh KHG bre :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...