1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes KETE FANPAGE

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Ediss, 2 Qershor 2013.

 1. Ediss

  Ediss Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Valon111

  Valon111 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hej a e ki hala ne shitje ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...