1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoni kredit kartela bankare :D

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga -atdhe, 19 Mars 2011.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pro Credit Bank
  nr 97991517 e futja do tjer vlla :) aty month/year 16/18.
   
 2. loader page

  loader page Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a mundesh me ma bo:

  LoaderPage
  Procredit bank
   
 3. Programer

  Programer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  0
  nice design
   
 4. dessiGGNer

  dessiGGNer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  aajtt bomani edhe mu 1 procredit

  emri: S-design
  cc: 9949 7452 3589 3231

  Edhe nese mundeni psd ?
   
 5. argjend_sha

  argjend_sha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  boma edhe njo mu Argjend Shabani numrin e karteles qfare tdush Pro Credit Bank ;) :mrgreen:
   
 6. loader page

  loader page Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  jo LoaderPage se jom habit po NetworkCoder :)
   
 7. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  jaa u boj krejtvee
  poo qee dy jav gati skom pas qasje ne kompjuterin personal,edhe spoo muj mee jau bo,see aty e kom psd-n :S
   

Shpërndaje faqen

Loading...