1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoni kredit kartela bankare :D

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga -atdhe, 19 Mars 2011.

 1. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  [​IMG]

  CreditCard do jen si kjo me nalt,ose gold,mundeni te kerkon qfar emri doni dhe ne cilen bank ;)
   
 2. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hajt boma njo pra me
  emnin Doni Chelsea

  Edhe banken Procredit
   
 3. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ajt mu njo :D emrin " HacKing/cMdOS "

  numri i cc 1002 8991 2011 0000
  1298

  valid > 12/13
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  numrin e cc edhe valid thru sun e ndryshoj se niher per niher si kom qato fonte :D
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ajjt mu njo Doni . - . D,mat vogel nqofse mundesh :D.
   
 6. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  megjithatë e downloadova fontin dhe jaa bona dyve

  @cmd banken se kishe cek kshtu qe ta bona pro credit edhe ty :p
  [​IMG]  @donichelsea
  qe ku e ki


  [​IMG]
   
 7. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Ami edhe numrat e CC qfare pi don edhe emrin e bankes?
   
 8. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx :D
   
 10. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Welcome :D
   
 11. Endrit-17

  Endrit-17 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Edhe njo mu bama me emrin Endrit-17

  procredit e numrin e cc far dush banja

  edhe valid > 14/15
   
 12. z3r0

  z3r0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si Te Mundesh Numrat boni si Dush , z3r0 - Tetov , THNX :D
   
 13. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  [​IMG]

  per liridonin,juve dyve i uploadoj ma von :D
   
 14. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne Psd Grapihcs a ki mor ?
   
 15. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ajt boma mu 1 Rilind Selimi ne raiffeisen bank
   
 16. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  @endrit qee
  [​IMG]
  +rep :D
  zero sun pe upladoj qetash
  rilinds ta boj kur te ja boj zeros
   
 17. blleekkzz

  blleekkzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mundesh edhe mu nje

  Kushtrim Nimanaj
   
 18. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  [​IMG]

  @z3roo qe ku e kii,ta kom bo moti,po ja skisha koh ja sun u uploadojke :D

  juve tjervee spo kom koh niher,jaa boj ni dit tjeter,
  veq cekni te dhanat ma mir

  cc/valid/edhe emri i bankes :D
   
 19. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ejj broo boma 1 cc
  Cold Trojan Viti 22/08
  Edhe numrat mos i boo te njerjt broo as ata 1234 as tjert
   
 20. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  Boma Mue 1 :lol:

  emrin: Br3AcKeR-KS

  Numri i CC: 1002 8935 2012 0000
  001

  valid > 01/14 :roll:
   

Shpërndaje faqen

Loading...