1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoje label designer ( Me pagese)

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga qendros, 15 Mars 2016.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jam i interesuar te dije se a eshte dikush ne kete forum qe eshte Label Designer,dmth qe di te dizajnoj labela
  Nese po me kontaktoni ne PM.
  Kjo pune behet me pagese normal.

  Ju pershendes
   
 2. dionbalaj

  dionbalaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  33
  Tregom npm per ma shum informata

  Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
   
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te shkruaj herave tjera sepse per ate oferte pata afat vetem 1 dite.
  Nese ke ndonje portfolio me punime tua dergoma linkun >
   

Shpërndaje faqen

Loading...