1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Web Dizajner (Shperblehet)

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Alban Krasniqi, 2 Mars 2014.

 1. Alban Krasniqi

  Alban Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kerkoj ni webdizajner qe mund te ma mundesoj ni template ;) si improit.com

  Dizajneri shperlbeht me - Host domain per 1 vjet legal domain mund te jete edhe .al :)

  kerkoj njerzt serioz
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,498
  Pëlqimet:
  384
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. temtut

  temtut Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  n'Pm nese ende se ke gjet ;)
   
 4. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  527
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  per qfat te nevoiten keto dizajne per foto apo video
   
 5. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
 6. NQeriqi

  NQeriqi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...